جدول تعرفه آگهی‌های سایت کاردورده۵ ستاره۴ ستاره۳ ستاره۲ ستاره۱ ستاره
نمایش در شبکه‌های اجتماعی
نمایش در صفحه نخست دانشنامه
نمایش در صفحات داخلی دانشنامه
نمایش در صفحه نخست مجله خودرویی
نمایش در صفحات داخلی مجله خودرویی
نمایش در صفحه اطلاعات خودروها
نمایش در فهرست آگهی‌ها
مدت فعال بودن در سایت۶۰ روز۳۰ روز۲۰ روز۱۵ روز۱۰ روز
مدت نمایش آگهی در سایت۱۵ روز۱۲ روز۱۰ روز۷ روز۵ روز
بروزرسانی (تمدید)۴ بار۳ بار۲ بار۲ بار۱ بار
تعداد تصاویر۱۵ عدد۱۰ عدد۱۰ عدد۱۰ عدد۵ عدد
نمایش ویدئو در آگهی
نمایش بر روی نقشه
نمایش بازدید برای آگهی‌دهنده
امکان درج دیدگاه در آگهی
نمایش در آگهی‌های مشابه
تعرفه۱۲۰,۰۰۰ تومان۵۰,۰۰۰ تومان۳۵,۰۰۰ تومان۱۵,۰۰۰ تومانرایـگان

شماره کارت

6104-3377-5255-1133

به نام پیمان پژهانفر

شماره حساب

5886743112

بانک ملت به نام پیمان پژهانفر

کاردو، به عنوان یکی از بزرگترین فضای آنلاین تبادل و معامله خودرو، در حال حاضر به صدها مشتری در حال ارائه خدمات است. در این نسخه از وب‌سایت کاردو سعی شده است با بهره‌گیری از آخرین متدهای توسعه و برنامه‌نویسی امکان استفاده کاربران از سایت در دستگاه‌های هوشمند (موبایل، تبلت) به صورت ویژه‌ای فراهم می‌سازد و طراحی سایت به گونه‌ای است که لایه‌بندی سایت بر اساس دستگاه شما تطبیق می‌یابد.

این سایت ماحصل، تلاش‌های چندساله کارشناسان خبره در ۲ حوزه صنعت خودرو و IT بوده است و سعی شده است بنا به نیاز کاربر ایرانی و بر اساس شیوه فعالیت جاری کشور سریعترین و بهترین انتخاب‌ها فراهم باشد.

«کاردو» واژه‌ی اصیل پارسی است و به معنای توانمندی و پشتکار است، همچنین نگارش انگلیسی آن (CarDo) به معنای فعالیت مرتبط با خودرو می‌باشد. «کاردو» تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شایسته خدمت‌رسانی به شما باشد.

به دلیل حجم بالای آگهی‌های ثبت شده، امکان بررسی صحت و اصالت آن‌ها امکان‌ناپذیر است، پیش از هرگونه معامله از صحت و اصالت مدارک و خودرو مطمئن شوید، در صورت نیاز می‌توانید از کارشناسان بخش خدمات مشتریان ما جهت راهنمایی و باری‌رسانی استفاده کنید.

طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

© ۱۳۹۳-۱۴۰۲ :: کلیه حقوق برای سایت کاردو محفوظ است. استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.