جذاب ترین خودروهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱؛ از یک محصول با ۳ برند مختلف تا متفاوت ترین طراحی دهه اخیر (بخش دوم)

  اگر بخش اول گزارش جذاب ترین خودروهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ را مطالعه کرده اید؛ امروز نوبت به قسمت دیگری از این لیست متفاوت می رسد. بخشی که آغاز آن را ژاپنی ها برعهده دارند و در پایان نیز به متفاوت ترین طراحی دهه اخیر خواهیم رسید. در ادامه همراه ما باشید:  

یک‌‌شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷:۲۵ |

سوبارو BRZ تی اس ۲۰۲۰
علت حضور: پلتفرم محبوب ژاپنی، اسپرت محبوب با قیمتی رقابتی
قیمت پایه: ۳۱۴۹۵ دلار


این پلتفرم قطعا یکی از اثرگذارترین های تویوتا(جی تی۸۶)، سوبارو(بی آر زد) و سایون(اف آر اس) است زیرا یک محصول مشترک با برندهای نامبرده در بازار مشاهده می شود. سوبارو بی آر زد در نسخه استاندارد از موتور ۲ لیتری ۲۰۰ اسب بخاری استفاده می کند که قیمت پایه این محصول ۲۸۸۴۵ دلار است اما در نسخه Ts جزئیات اسپرت بیشتری در نمای ظاهری شامل کیت بدنه، بال فیبرکربنی و رینگ های ۱۸ اینچی مشکی استفاده می کند در تزئینات داخل کابین نیز جزئیات قرمز رنگ مکمل به کار گرفته شده است. در بخش فنی نیز می توان به تقویت سیستم تعلیق اشاره کرد.

تسلا مدل ۳ (۲۰۲۰)
علت حضور: مطرح ترین الکتریکی بازار و یک برچسب قیمت رقابتی
قیمت پایه: ۳۷۹۹۰ دلار


به هیچ عنوان نمی شود پتانسیل بالای خودروهای الکتریکی در بازار جهانی و رشد سریع آنها را نادیده گرفت. در این میان تولیدات کمپانی آمریکایی تسلا جایگاه ویژه ای دارند و به نوعی پرچمدار جریان الکتریکی ها محسوب می شوند.

مدل ۳ از منظر امکانات و برچسب قیمت، یکی از رقابتی ترین محصولات بازار در کلاس الکتریکی ها است که در مدل پایه برد حرکتی معادل ۴۰۲ کلیومتر دارد.
 
اکورا آر دی اکس نسخه پی ام سی ۲۰۲۱
علت حضور: تولید محدود و زیبا
قیمت پایه: ۵۰ هزار دلار


این خودرو وارد لیست امروز شده به دلیل آنکه یک تولید محدود نه با برچسب قیمت میلیون دلاری بلکه در کانال ۵۰ هزار دلار است. PMC نسخه ای از کراس اوور اکورا است که در مرکز پرفورمنس این برند جزئیات اسپرت بدان افزوده شده و بصورت سفارشی و محدود تولید می شود.

رینگ های ۲۰ اینچی آلومینیومی مشکی براق، کیت بدنه، خروجی اگزوز کروم با رنگ مشکی، گرانترین کد رنگ نارنجی که در محصولات NSX نیز استفاده می شود و در نهایت یک پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژ با ۲۷۲ اسب بخار موجب شده تا این محصول یک گزینه فوق العاده در رده قیمتی خود باشد.
 
بنتلی بنتایگا اسپید ۲۰۲۱
علت حضور: سریع ترین شاسی بلند استاندارد بازار
قیمت پایه: ۲۴۵ هزار دلار


این بلندقامت انگلیسی از پیشرانه ۶ لیتری ۱۲ سیلندر با ۶۲۶ اسب بخار خروجی و گشتاور ۶۶۴ پوندفوت استفاده می کند. به رغم امتیاز نه چندان چشمگیری شاسی بلندها در استانداردهای ائروداینامیک، طی ۳.۹ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد. بیشینه سرعت آن نیز برابر با ۳۰۵ کیلومتر برساعت محاسبه شده است.
 
فورد برانکو ۲۰۲۱
علت حضور: حس نوستالژی و قیمت رقابتی
قیمت پایه: ۲۸۵۰۰ دلار


برانکو محصولی است که سابقه تولید آن به ۱۹۶۵ میلادی باز می گردد و به نوعی نماد شاسی بلند آمریکایی است. مدل جدید آنرا نیز در عصر ایران معرفی کرده ایم که جزئیاتش اینجا در دسترس قرار دارد.
 
فورد ماستنگ مک-ایی ۲۰۲۱
علت حضور: بازگشت یک افسانه با قلب فناورانه
قیمت پایه: ۴۲۸۹۵ دلار


ماستنگ مک وان نخستین بار در سال ۱۹۶۹ معرفی شد و یکی از مشهورترین اعضا تاریخ خودروهای عضلانی محسوب می شود.  این برند با مدل ۲۰۲۱ و قلبی الکتریکی به میدان بازگشته است. پیشرانه تمام الکتریکی آن ۲۶۶ اسب بخار خروجی دارد و برد حرکتی نیز معادل ۳۷۰ کیلومتر محاسبه شده است.

اگر این اعداد مشتری را راضی نکند! می تواند تریم GT را انتخاب کند که ۴۵۹ اسب بخار خروجی دارد و طی ۳.۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد. قیمت پایه جی تی مقداری بیش از ۶۰ هزار دلار خواهد بود.

 کیا تلوراید ۲۰۲۱
علت حضور: شاسی بلند خانوادگی ارزان
قیمت پایه: ۳۱۹۹۰ دلار


این خودروی خوش ساخت کره ای را قبلا در عصر ایران معرفی کرده ایم که اینجا در دسترس قرار دارد. با این قیمت و امکاناتی که در اختیار مشتری قرار می دهد قطعا یکی از بهترین های بازار جهانی است.
 
لامبورگینی اوروس ۲۰۲۱
علت حضور: زیرا لامبورگینی است
قیمت پایه: ۲۰۷۳۲۶ دلار


وقتی که لامبورگینی یک شاسی بلند تولید کند قطعا در تمام لیست های خودرویی حضور خواهد داشت. این ایتالیایی درشت اندام از پیشرانه توربودوقلوی ۸ سیلندر با ۶۴۱ اسب بخار خروجی استفاده می کند تا طی ۳.۶ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت دست یابد. بیشینه سرعت نیز برابر با ۳۰۴ کیلومتر برساعت است.

رولز-رویس کالینان بلک بج
علت حضور: لوکس ترین فضای داخل کابین
قیمت پایه: ۳۸۲ هزار دلار


برای آشنایی با تمام جزئیات برند کالینان، مطالعه این لینک از گروه خودروی عصر ایران را پیشنهاد می کنیم. اما در رابطه با تریم بلک بج که یک شاسی بلند ۶۰۰ اسب بخاری است جزئیات بینظیری از طراحی لوکس در فضای داخلی کابین را باید مورد اشاره قرار داد. جائیکه رولز-رویس از تکنیکال کربن اختصاصی خود استفاده زیادی کرده است. تکنیکال کربن نامی است که کمپانی انگلیسی برای فیبر کربن مورد استفاده اش، به کار می برد.
 
فورد اف-۱۵۰ رپتور ۲۰۲۰
علت حضور: جان سخت بیراهه نورد
قیمت پایه: ۵۳۴۵۵ دلار


وقتی بخواهیم یک پیکاپ خاص و جان سخت را در یک لیست خودرویی قرار دهیم بی شک برتر از تمامی گزینه ها نام اف-۱۵۰ قرار خواهد داشت. یک برند وینتیج که از ۱۹۴۱ روی خط تولید قرار دارد! مدل ۲۰۲۰ تریم رپتور این خودرو از موتور توربودوقلوی ۳.۵ لیتری اکوبوست ۶ سیلندر با ۴۵۰ اسب بخار خروجی و گشتاور ۵۱۰ پوندی استفاده می کند. این مجموعه با جعبه دنده ۱۰ سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود که از ویژگی فاصله تعویض کوتاه بهره مند است تا خودرو عملکرد سریع تری داشته باشد.
 
رم تی آر اکس ۲۰۲۱
علت حضور: قدرتمندترین پیکاپ استاندارد
قیمت پایه: ۶۹۹۹۵ دلار


این پیکاپ زیبا و خشن از پیشرانه سوپرشارژ ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر با ۷۰۲ اسب بخار خروجی و گشتاور ۶۵۰ پوندفوت استفاده می کند. طی ۴.۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت می رسد. محور عقب تقویت شده و دیفرانسیل قفل شونده الکترونیکی از دیگر ویژگی های آن است.
 
ریوین آر۱تی ۲۰۲۱
علت حضور: اولین پیکاپ تمام الکتریکی
قیمت پایه: ۶۹۹۰۰ دلار


آر۱تی پیکاپ ریوین از موتورهای الکتریکی با مجموع خروجی ۷۵۴ اسب بخار استفاده می کند تا این خودروی لوکس را طی ۳ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت برساند. استفاده از باتری ۱۸۰ کیلووات ساعت برد حرکتی وانت را به ۶۴۰ کیلومتر می رساند. در اخبار به برچسب قیمت پایه ۷۰ هزار دلاری برای این خودرو اشاره شده است.
 
تسلا سایبرتراک ۲۰۲۱
علت حضور: طراحی آینده نگر
قیمت پایه: ۳۹۹۰۰ دلار


طراحی عجیب این خودروی تسلا مهمترین دلیل متفاوت بودن آن از سایر محصولات بازار است. برای آشنایی بیشتر؛ مطالعه این لینک را پیشنهاد می کنیم.


جذاب ترین خودروهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱؛ از یک محصول با ۳ برند مختلف تا متفاوت ترین طراحی دهه اخیر (بخش دوم)
گزارش

کد محتوا: ۲۱۱۰۶

ارسال: یک‌‌شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷:۲۵

به روز شده: یک‌‌شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷:۰۶

کلید واژه‌‌ها: سوبارو، تسلا، آکورا، بنتلی، فورد، کیا، لامبورگینی، رولزرویس

نوع: گزارش

فرستنده: دبیر سرویس محتوا

منبع: عصر ایران

بازدید: ۳۰

زبان: پارسی

(۳ مورد )
در حال حاضر امکان ثبت نظر برای شما وجود ندارد، برای افزودن نظرتان، باید ابتدا به سایت وارد شده‌‌ باشید. برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید. چنانچه هنوز عضو سایت نشده‌‌اید، اینجا کلیک کنید. (ثبت نام در سایت تنها ۱ دقیقه طول می‌‌کشد!)

نظری وارد نشده است، شما اولین باشید ...

کاردو، به عنوان یکی از بزرگترین فضای آنلاین تبادل و معامله خودرو، در حال حاضر به صدها مشتری در حال ارائه خدمات است. در این نسخه از وب‌سایت کاردو سعی شده است با بهره‌گیری از آخرین متدهای توسعه و برنامه‌نویسی امکان استفاده کاربران از سایت در دستگاه‌های هوشمند (موبایل، تبلت) به صورت ویژه‌ای فراهم می‌سازد و طراحی سایت به گونه‌ای است که لایه‌بندی سایت بر اساس دستگاه شما تطبیق می‌یابد.

این سایت ماحصل، تلاش‌های چندساله کارشناسان خبره در ۲ حوزه صنعت خودرو و IT بوده است و سعی شده است بنا به نیاز کاربر ایرانی و بر اساس شیوه فعالیت جاری کشور سریعترین و بهترین انتخاب‌ها فراهم باشد.

«کاردو» واژه‌ی اصیل پارسی است و به معنای توانمندی و پشتکار است، همچنین نگارش انگلیسی آن (CarDo) به معنای فعالیت مرتبط با خودرو می‌باشد. «کاردو» تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شایسته خدمت‌رسانی به شما باشد.

به دلیل حجم بالای آگهی‌های ثبت شده، امکان بررسی صحت و اصالت آن‌ها امکان‌ناپذیر است، پیش از هرگونه معامله از صحت و اصالت مدارک و خودرو مطمئن شوید، در صورت نیاز می‌توانید از کارشناسان بخش خدمات مشتریان ما جهت راهنمایی و باری‌رسانی استفاده کنید.

طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

© ۱۳۹۳-۱۳۹۹ :: کلیه حقوق برای سایت کاردو محفوظ است. استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.