درباره کاردو

گاهی بد نیست با دقت بیشتری به تغییر عادات زندگی خود نگاه کنیم ، به دوستان جدیدی که پیدا کرده ایم ، به رفتارمان که تغییر کرده ...


دیگر آرام آرام بیرون رفتن از منزل و یا مرخصی گرفتن از محل کارمان برای انجام کوچکترین کارهای خود را باید به دست فراموشی بسپاریم . به جای آن سراغ دوستان جدید دیجیتالی مان میرویم و سعی میکنیم از پشت پنجره رنگارنگ نمایشگر کامپیوتر خود ، اُموراتمان را اداره کنیم.

دیگر حتی برای خریدهای خرد روزانه مان نیز نیازی به رفتن به بقالی و یا سوپر محله مان نیست . کافیست پشت کامپیوتر خود بنشینیم و خرده فرمایشات را درج کنیم . حتی اگر در بدترین شرایط به سایت یا اینترنت دسترسی نداشتیم تنها کافیست گوشی را برداریم وبا تلفن آنها را سفارش دهیم تا در اسرع وقت سفارشات به دستمان برسند . تا قبل از این سفارش اینترنتی یا حتی تلفنی به نوعی آپشن برای آن کسب و کار محسوب می شد و کسبه ای که به آن مجهز بود به نوعی فول آپشن ، ولی امروزه به امری بدیهی و مسلم تبدیل شده است .

دیگر نیازی نیست از رختخواب گرم و نرم صبح جمعه دل بکنیم . ایستادن در صف نانوایی برایمان کابوس شده ، کافیست کورمال کورمال گوشی همراهمان را پیدا کرده و کار را به همان دوستان دیجیتالی مان بسپاریم و تا رسیدن نان گرم و تازه مجالی یابیم تا چرتی دیگر بزنیم .

دیگر حتی برای گل خریدن نیز به گل فروشی نمی رویم . باز سراغ همان دوستان دیجیتالی مان رفته ، گل و نحوه تزیین آنرا سفارش میدهیم و منتظر میشویم که زنگ خانه به صدا درآید و سفارشمان را تحویل بگیریم .گاهی پا را از این هم فراتر گذاشته و زحمت تقدیم آن دسته گلها را نیز به عهده همان دوستان خوبمان میگذاریم .

دیگر برای تردد در شهر به آژانس محله مان زنگ نمیزنیم . سراغ همان دوستان دیجیتالی مان رفته و به آنها سفارش تاکسی میدهیم، آنها به ما میگویند که چه زمانی را باید در انتظار بمانیم . قیمتی پایین تر از نرخ آژانس محله مان میگیرند ، در انتها نیز بابت این سرویس و خدمات از ما نظرسنجی میکنند و خلاصه کلی تحویلمان میگیرند .

دیگر نگران ندیدن و دلتنگی عزیزانمان که در دوردستها هستند نیستیم . یاد آن پاکت نامه های قدیم بخیر . کافی است یادشان کنیم ، یک بار باز کردن گوشی زمان کافی است تا صورت و چهره ماهشان را ببینیم . آن هم با چه کیفیت و سرعتی (حتی بهتر از خودشان ). باز هم بگویید این دوستان دیجیتالی خوب نیستند .

دیگر اینکه نیاز به بازی و هیجان و افزایش آدرنالین خونمان را نیز به همین دوستان سپرده ایم . اگر حواسمان به زمان نباشد ، وقتی به خودمان می آییم میبینیم ساعتها پای گوشی، محو در انجام بازی و عملیات حساس استراتژیکمان هستیم و به کل از دنیای اطرافمان بی خبر . خودمان هستیم ، حسابی خوش میگذرد و تا غرغر همسر یا پدر و مادر نباشد دست بردار نیستیم.

گذشت آن زمانی که در انواع و اقسام صفهای طولانی زنبیل میگذاشتیم . الآن همان دوستان دیجیتالی زحمتش را میکشند . فرقی ندارد صف بانک باشد ، صف تهیه بلیط سینما باشد یا هر جور صف دیگر . خلاصه کلی کارمان را راحت کرده اند . بین خودمان باشد ،اینطوری عزت و احتراممان نیز بیشتر حفظ می شود .

کافی است نگاهی به کارتهای عابر بانک رنگارنگ کیفمان بیندازیم تا یادمان بیفتد از زمان آمدن این مستطیلهای جورواجور زیبا چقدر از سختی های جابجایی پولهای کاغذی برایمان سهل و آسان شد . چقدر جابجایی پولهای کاغذی سخت و خطرناک بود . یادتان می آید برای پرداخت هر جور قبض باید نصف روز در بانک وقت میگذاشتیم .

قدیم ها بزرگترها شب عید دنبال پول نو و تا نخورده بودند تا پس از تحویل سال نو از خجالت نوه های قد و نیم قد درآیند ، الآن دیگر کار بزرگتر ها هم با آمدن کارتهای هدیه راحت تر شده است .

خلاصه گوشیهایمان پر شده است از اپلیکیشن و برنامه های مختلفی که هرکدام آمده اند تا باری از ما سبک کنند و باعث شوند تا از شر کلی کارهای بیهوده و وقت گیر خلاص شویم و زمان بیشتری را با عزیزانمان بگذرانیم .

اگر حواسمان به مدیریت استفاده از آنها باشد ، این دوستان دیجیتالی جدیدمان خوب دوستانی هستند

سرتان را درد نیاورم . هدف از این مقدمه چینی آن بود که بگوییم ما نیز آمده ایم که باری از روی دوشتان برداریم .

آنهایی که حتی یکبارتجربه ی خرید و فروش خودروی خود را داشته اند بهتر میتوانند حرف ما را درک کنند . قدیم ترها ( در گذشته ) اگر خودرویی برای فروش داشتیم مجبور بودیم یا خریداری از دوستان و آشنایان پیدا کنیم و یا به ناچار متوسل به آگهی روزنامه شده و یا نهایتا سراغ عزیزان واسطه یا دلال برویم .مشکلاتی که این نوع از معاملات داشت بر همه روشن و مبرهن است . البته راه دیگری هم بود و آن حضور در مکانهایی بود که توسط شهرداری برای این کار مشخص شده بود . مراجعه و معامله در آن فضا ها نیز خالی از اشکال نبود ، چرا که معمولا همان دوستان دلال در آنجا نیز حضور داشتند و ممکن بود اگر حواسمان نباشد حسابی سرمان کلاه رود .


حالا ما راه بهتر و آسانتر را به شما پیشنهاد میکنیم .

  • با ما باشید این سختی را به خاطره ای لذت بخش تبدیل کنیم .

  • اگر خریدار هستید شما را به انبوهی از فروشنده های چشم انتظار معرفی میکنیم .

  • اگر از خودروی خود خسته شده و قصد معاوضه خودروی خود با یک خودروی دیگر را دارید ، با افرادی که تمایل به چنین کاری دارند آشنایتان میکنیم.

  • اگر فروشنده هستید ، خودروی شما را در معرض دید بسیاری از افراد منتظر در سراسر کشور قرار میدهیم .

  • اگر برای خرید خودروی مورد نظر مردد هستید و میخواهید از اصالت بدنه و ارکان خودرو ، سلامت فنی و یا قیمت اطمینان حاصل کنید ، کافی است ما را خبر کنید تا با همراهی کارشناسان مان با خیالی آسوده خرید کنید .

  • حتی اگر قصد خرید و فروش خودرو ندارید میتوانید سری به بخش دانشنامه ما بزنید . سعی کرده ایم بزرگترین دائرة المعارف و دانشنامه فارسی خودرویی کشور را برایتان مهیا کنیم تا با دیدن مشخصات فنی ، عکسها ، مدلها و تیپهای خودروی مورد نظرتان اطلاعات مفیدی کسب کنید.

  • اگر برای خودروی خود به دنبال لوازم یدکی اصلی و یا نمایندگی و تعمیر گاه تخصصی هستید ، نیازی نیست وقت خود را به بازدید از سایتهای مختلف تلف کنید . ما نزدیکترین و بهترین فروشنده لوازم یدکی و یا تعمیرگاه مجاز را که با دقت از بین هزاران مورد گزینش شده اند ، به شما معرفی کنیم .

  • اگر هم هیچکدام از موارد بالا به دردتان نمیخورد حتما از مجله خودرویی ما خوشتان خواهد آمد.. جدیدترین اخبار و حوادث خودرویی را یکجا برایتان جمع کردیم تا نیازی به سر زدن به سایتهای مختلف نداشته باشید .


خلاصه آمده ایم به عنوان بزرگترین سایت خودرویی کشور در کنارتان باشیم .

میدانیم نواقصی داریم ولی مطمئن باشید به پشتوانه نظرات و رهنمودهای شما ، هر روز در جهت رفع آنها قدم برمیداریم .

امیدواریم ما را نیز به عنوان دوست جدید دیجیتالی خود بپذیرید ...


تیم کاردو ، پیمان پژهانفر

کاردو، به عنوان یکی از بزرگترین فضای آنلاین تبادل و معامله خودرو، در حال حاضر به صدها مشتری در حال ارائه خدمات است. در این نسخه از وب‌سایت کاردو سعی شده است با بهره‌گیری از آخرین متدهای توسعه و برنامه‌نویسی امکان استفاده کاربران از سایت در دستگاه‌های هوشمند (موبایل، تبلت) به صورت ویژه‌ای فراهم می‌سازد و طراحی سایت به گونه‌ای است که لایه‌بندی سایت بر اساس دستگاه شما تطبیق می‌یابد.

این سایت ماحصل، تلاش‌های چندساله کارشناسان خبره در ۲ حوزه صنعت خودرو و IT بوده است و سعی شده است بنا به نیاز کاربر ایرانی و بر اساس شیوه فعالیت جاری کشور سریعترین و بهترین انتخاب‌ها فراهم باشد.

«کاردو» واژه‌ی اصیل پارسی است و به معنای توانمندی و پشتکار است، همچنین نگارش انگلیسی آن (CarDo) به معنای فعالیت مرتبط با خودرو می‌باشد. «کاردو» تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شایسته خدمت‌رسانی به شما باشد.

به دلیل حجم بالای آگهی‌های ثبت شده، امکان بررسی صحت و اصالت آن‌ها امکان‌ناپذیر است، پیش از هرگونه معامله از صحت و اصالت مدارک و خودرو مطمئن شوید، در صورت نیاز می‌توانید از کارشناسان بخش خدمات مشتریان ما جهت راهنمایی و باری‌رسانی استفاده کنید.

طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

© ۱۳۹۳-۱۴۰۳ :: کلیه حقوق برای سایت کاردو محفوظ است. استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.