با قدرتمندترین خودروهای سال ۲۰۱۸ آشنا شوید

  هر سال پیرامون برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در سرتاسر جهان، خودروهای مختلفی عرضه می‌شوند که قدرت‌های باورنکردنی دارند اما برخی از ارقام اسب‌بخارهای اعلام شده چندان صحیح نیست و برخی از کمپانی‌ها دروغ‌های بزرگی می‌گویند. مجله topgear به‌سراغ قدرتمندترین خودروهای جهان در سال ۲۰۱۸ رفته و آنهایی که قدرت اعلام شده واقعی دارند، معرفی کرده است. امروز، نگاهی خواهیم داشت به قوی‌ترین خودروهای سال ۲۰۱۸. با ما همراه باشید…  

دوشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸:۱۰ |

۱. ریماک C Two
قدرت: ۱۸۸۷ اسب‌بخار
سرعت: ۲۵۸ مایل بر ساعت


سریع‌تر از این مدل نخواهید یافت و ریماک در کروسی توانست یک هایپرکار واقعی را تولید کند. این مدل تمام‌برقی تنها در ۱.۹۷ ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر بر ساعت می‌رسد. ریماک C Two قدرتمندترین خودروی جهان است که می‌تواند زینت‌بخش کلکسیون مولتی میلیاردرها باشد. C Two در زمان ۴.۳ ثانیه به سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و مسافت چهارصد متری را فقط در ۹.۱ ثانیه طی می‌کند.

۲. بوگاتیDivo
قدرت: ۱۴۷۹ اسب‌بخار
سرعت: ۲۳۶ مایل بر ساعت


بعد از موفقیت مدل‌های قبلی بوگاتی، شیرون چندان نتوانست آن‌ها را تکرار کند و بوگاتی تصمیم گرفت یک مدل قدرتمند جدید را عرضه کند تا جایگاهش را دوباره تصاحب کند. پیشرانه‌divo همان پیشرانه مدل شیرون یعنی موتور شانزده‌ سیلندر Wشکل هشت لیتری با چهار توربوشارژر است.

۳. Zenvo TSR-S
قدرت: ۱۱۷۷ اسب‌بخار
سرعت: ۲۰۲ مایل بر ساعت


این خودرو یک هیولای واقعی است که توانست پاگانی را کنار بزند و جایگاه خوبی را دست و پا کند. تولید چنین خودرویی در کشوری همانند دانمارک نشان می‌دهد که اروپایی‌ها کاملا در ساخت هیولا استاد هستند.

۴. مک‌لارن اسپیدتیل
قدرت: ۱۰۳۶ اسب‌بخار
سرعت: ۲۵۰ مایل بر ساعت


McLaren Speedtail، در اوایل سال ۲۰۲۰ به دست مشتریان خواهد رسید. این خودرو با ۱۰۳۶ اسب بخار و حداکثر سرعت ۲۵۰ مایل در ساعت برای خریداران در حدود ۲.۱ میلیون پوند هزینه خواهد داشت. هنگامی که پشت فرمان این هیولا، پدال گاز را فشار می‌دهید، بر روی صندلی قفل خواهید شد.

۵. فراری مونزا
قدرت: ۷۸۹ اسب‌بخار
سرعت: بیش از ۱۸۶ مایل بر ساعت


با ۷۸۹ اسب بخار قدرت، این موتور، قدرتمندترین پیشرانه فراری است که تا به حال ساخته شده و می‌تواند این مدل ۱۵۰۰ کیلوگرمی را در ۲.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند و بیش از ۱۸۶ مایل بر ساعت سرعت داشته باشد. پیشرانه‌ی دوازده‌ سیلندر  ۶.۵ لیتری، رکوردهای جدیدی را برای فراری به همراه داشته است.

۶. لامبورگینی اونتادور SVJ
قدرت: ۷۵۹ اسب‌بخار
سرعت: ۲۱۷ مایل بر ساعت


این خودرو قوی‌ترین محصول لامبورگینی با یک موتور دوازده‌سیلندر Vشکل ۶.۵ لیتری است. این مدل می‌تواند در ۲.۸ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و در ۸.۶ ثانیه نیز به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد.

۷. شورولت کوروت ZR۱
قدرت: ۷۵۵ اسب‌بخار
سرعت: ۲۱۲ مایل بر ساعت


کوروت قدرتمند با پیشرانه‌ هشت‌سیلندر ۶.۲ لیتری توانایی تولید ۷۵۵ اسب‌بخار قدرت و ۹۶۹ نیوتن‌متر گشتاور را دارد. گفته می‌شود این مدل قوی‌‌ترین کروتی است که تاکنون دنیا به‌خود دیده و توانایی‌های فراوانی دارد.

۸. استون مارتین DBS سوپرلجرا
قدرت: ۷۲۵ اسب‌بخار
سرعت: ۲۱۱ مایل بر ساعت


گشتاور ۱۸۰۰ دور بر دقیقه باعث شده تا خیلی‌ها از این خودرو به‌عنوان یک غول کشش یاد کنند. شاید این مدل نتوانسته باشد همانند فراری و سایر مدل‌ها خیره‌کننده باشد اما به‌لطف پیشرانه قدرتمند و جدید خودر می‌تواند در ۳.۴ ثانیه به‌سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و بی‌شک توانایی‌های بالایی دارد.

۹. نیسان GT-R۵۰ ایتال‌دیزاین
قدرت: ۷۱۲ اسب‌بخار
سرعت: ۲۰۰ مایل بر ساعت


نیسان GT-R ۵۰ از لحاظ طراحی یکی از زیبا‌ترین و در عین حال وحشی‌ترین سوپراسپرت‌های جهان است که با طراحی‌ایتال دیزاین و موتور شش‌سیلندر  ۳.۸ لیتری تویین‌توربو و ۷۱۲ اسب‌بخار قدرت و ۷۸۰ نیوتن‌متر گشتاور جایگاه ویژه‌ای در بین علاقه‌مندان به خودروهای قدرتمند داشته باشد. سیستم تعلیق در این مدل تغییر یافته تا یک سواری باکیفیت‌تر را از آن شاهد باشیم.

۱۰. پورشه ۹۱۹Evo
قدرت: ۱۳۵۰ اسب‌بخار
سرعت:‌ ۲۱۳ مایل بر ساعت


این خودرو یک محصول عجیب از سوی پورشه برای پیست بوده است. پیشرانه‌ چهارسیلندر Vشکل این خودرو تنها ۲ لیتر حجم دارد و با کمک توربوشارژ و موتور الکتریکی استفاده می‌کند توانسته سریع‌ترین خودرو جهان در پیست نوربرگ‌رینگ آلمان باشد.

۱۱. فراری ۴۸۸ پیستا
قدرت: ۷۱۱ اسب‌بخار
سرعت: ۲۱۱ مایل بر ساعت


از لحاظ کیفیت سواری، این خودرو یکی از بهترین‌ها در جهان است. پیشرانه‌ هشت‌سیلندر Vشکل ۳.۹ لیتری با دو توروبوشارژر است و در ۲.۸۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

۱۲. بی‌ام‌و M۵ Competition
قدرت: ۶۱۶ اسب‌بخار
سرعت: ۱۵۵ مایل بر ساعت


بی‌ام‌و M۵، یکی از محبوب‌ترین مدل‌های بی‌ام‌و است که از پیشرانه‌ هشت‌سیلندر ۴.۴ لیتری بهره می‌برد که می‌تواند ۶۱۶ اسب‌بخار قدرت تولید کند. نسخه خاص M۵ در زمانی معادل ۳.۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید و از لحاظ شرایط رانندگی، یکی از لذت‌بخش‌ترین سواری‌ها را ارائه می‌کند.

۱۳. دوج چلنجر Hellcat Redeye
قدرت: ۷۱۷ اسب‌بخار
سرعت: ۲۰۳ مایل بر ساعت


دوج SRT  RED EYE توانایی بسیار بالایی دارد و می‌تواند در کمتر از ۳.۴ ثانیه سرعت از حالت سکون به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و حداکثر سرعت آن نیز ۳۲۷ کیلومتر بر ساعت است. این خودروی زیبا، خشن و قدرتمند می‌تواند مسافت ۴۰۰ متر را در زمان ۱۰.۸ ثانیه طی کند.

۱۴. مرسدس AMG GT
قدرت: ۵۳۰ اسب‌بخار
سرعت: ۱۹۶ مایل بر ساعت


مدل چهار درب AMG GT با ظاهری جذاب، از لحاظ توانایی نیز شرایط خوبی دارد. سیستم تمام‌چرخ محرک +۴MATIC و موتورهای شش‌سیلندر توئین‌ توربوشارژ و هشت‌سیلندر توئین‌توربوشارژ قدرت قابل توجهی دارد. این خودروی لوکس و در عین حال اسپرت، از لحاظ امکانات، سطح فوق‌العاده بالایی دارد و یک سواری ایده‌آل را برای خانواده‌ها مهیا می‌کند.

۱۵. مک‌لارن ۶۰۰LT
قدرت: ۵۹۲ اسب‌بخار
سرعت: ۲۰۴ مایل بر ساعت


خودروساز بریتانیایی در سال ۲۰۱۸ بسیار فعال بوده است. پیشرانه ۳.۸ لیتری V۸ توئین توربو در ۵۷۰S قدرتی برابر با ۵۷۰ اسب بخار و گشتاوری معادل ۶۰۰ نیوتن متر تولید می‌کرد اما در نسخه ۶۰۰LT به ۶۰۰ اسب بخار قدرت و ۶۲۰ نیوتن متر گشتاور رسیده‌ است. مدل استاندارد ۵۷۰S می‌توانست در ۳.۲ ثانیه از سرعت صفر به ۱۰۰ کیلومتر برسد با این تفاسیر اگرچه آماری از شتاب مدل ۶۰۰LT در دست نیست اما بی‌شک شرایط بهتری نسبت به ۵۷۰ دارد.


با قدرتمندترین خودروهای سال ۲۰۱۸ آشنا شوید
نقد و بررسی

کد محتوا: ۱۹۵۸۹

ارسال: دوشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸:۱۰

به روز شده: دوشنبه، ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳:۳۵

کلید واژه‌‌ها: قدرتمندترین خودروهای سال ۲۰۱۸،ریماک، بوگاتی، فراری،‌لامبورگینی، شورولت، استون مارتین، نیسان، پورشه، بی‌ام‌و، دوج چلنجر، مرسدس

نوع: نقد و بررسی

فرستنده: دبیر سرویس محتوا

منبع: سایت چرخان

بازدید: ۱۵۲

زبان: پارسی

(۴ مورد )
در حال حاضر امکان ثبت نظر برای شما وجود ندارد، برای افزودن نظرتان، باید ابتدا به سایت وارد شده‌‌ باشید. برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید. چنانچه هنوز عضو سایت نشده‌‌اید، اینجا کلیک کنید. (ثبت نام در سایت تنها ۱ دقیقه طول می‌‌کشد!)

نظری وارد نشده است، شما اولین باشید ...

کاردو، به عنوان یکی از بزرگترین فضای آنلاین تبادل و معامله خودرو، در حال حاضر به صدها مشتری در حال ارائه خدمات است. در این نسخه از وب‌سایت کاردو سعی شده است با بهره‌گیری از آخرین متدهای توسعه و برنامه‌نویسی امکان استفاده کاربران از سایت در دستگاه‌های هوشمند (موبایل، تبلت) به صورت ویژه‌ای فراهم می‌سازد و طراحی سایت به گونه‌ای است که لایه‌بندی سایت بر اساس دستگاه شما تطبیق می‌یابد.

این سایت ماحصل، تلاش‌های چندساله کارشناسان خبره در ۲ حوزه صنعت خودرو و IT بوده است و سعی شده است بنا به نیاز کاربر ایرانی و بر اساس شیوه فعالیت جاری کشور سریعترین و بهترین انتخاب‌ها فراهم باشد.

«کاردو» واژه‌ی اصیل پارسی است و به معنای توانمندی و پشتکار است، همچنین نگارش انگلیسی آن (CarDo) به معنای فعالیت مرتبط با خودرو می‌باشد. «کاردو» تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شایسته خدمت‌رسانی به شما باشد.

به دلیل حجم بالای آگهی‌های ثبت شده، امکان بررسی صحت و اصالت آن‌ها امکان‌ناپذیر است، پیش از هرگونه معامله از صحت و اصالت مدارک و خودرو مطمئن شوید، در صورت نیاز می‌توانید از کارشناسان بخش خدمات مشتریان ما جهت راهنمایی و باری‌رسانی استفاده کنید.

طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است.

© ۱۳۹۳-۱۳۹۸ :: کلیه حقوق برای سایت کاردو محفوظ است. استفاده از مطالب سایت فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است.